Aşk, Aşk, Zarafet...

Aşk, Aşk, Zarafet… Türkiye’nin Parfüm LELAS’ı 2014 yılında kurulmuş olup, Dokun Kokuna Sloganı ile finiş parfümler alanında ülkemizi gururla temsil etmektedir.

Adını leylak çiçeğinin mitolojik gücünden ve güzellik iksirinden alan LELAS; Aşk, tutku, çekicilik ve zariflik temelleri üzerine kurulmuştur. Her geçen gün artan Ar-Ge yatırımları, alanında en ünlü koku uzmanları tarafından, dünyaca ünlü parfümcüler tarafından, tüm parfümlerimizin ince detaylarına kadar mükemmellik anlayışına uygun olarak tasarlanmıştır. LELAS, 2014 yılında ilk satış mağazasını açtı; Şık duruşunu ve kaliteye verdiği önemi mağaza tasarımına yansıtmıştır. Lüks ve zarif mağaza tasarımı; ekonomik ve ulaşılabilirlik anlayışıyla toplumun tüm kesimlerine açılmıştır.

Tarihi Koleksiyonu

Tarihi Koleksiyonu ile dünya mirasına ev sahipliği yapan kült eserlere mükemmel parfümler sundu.

Tarihi Koleksiyonu ile dünya mirasına ev sahipliği yapan kült eserlere mükemmel parfümler sundu.

Prive Collection ile zarif yaşam felsefemdir diyenler için en özel parfüm koleksiyonları üretildi.

Prime Collection ile her insanın bir parfümü olmalı sloganıyla 400’den fazla farklı parfüm üretildi.

Doğunun sesi olan Ud, tütsü ve tula parfüm modellerimizle doğu ve batının sentezini Lelas çatısı altında birleştirdik. Parfüm ve koku aşkımızla parfümlü vücut losyonları, parfümlü saç spreyleri, deodorantlar, parfümlü duş jelleri gibi yüzlerce ürün geliştirdik. En soyut setleri yarattık ve koku severleri Lelas çatısı altında buluşturduk.