Gösterilen sonuç sayısı: 4

Glmour – Eau de Parfüm

295.00 Inc KDV
"Glamour," LELAS markasının erkekler için özel olarak tasarladığı bir parfüm, LELAS'ın Prime parfüm koleksiyonunun bir parçasıdır. Bu 150 ml boyuttaki özel parfüm, zarafetin ve sofistike tarzın sembolüdür.

Rozalina – Eau De Parfüm

490.00 Inc KDV
Zarif Lelas markasının özel eseri 'ROZALINA' Parfümü ile büyülü bir deneyime adım atın. Hem erkekler hem de kadınlar için tasarlanan bu koku, seçkin 'Prive Parfümler' koleksiyonunun gözdesidir. 55 ml'lik şişede zarafet sizi bekliyor.

Solo Note – Eau De Parfüm

490.00 Inc KDV
Ünlü Lelas markasının büyüleyici "SOLO NOTE" Parfümü, seçkin "Prive Parfümler" koleksiyonunun zarif bir parçası. Turunçgil üst notalarından sıcak dip notalarına kadar benzersiz bir koku deneyimi.

Try Me – Eau de Parfüm

295.00 Inc KDV
Prime Try Me'nin karşı konulmaz cazibesine kapılın, sizleri kadınlık özünü keşfetmeye davet eden bir koku. Başlangıçta, bergamot, mandalina, portakal ve portakal çiçeği gibi canlı üst notalar, tazelik ve canlılık yayan parlak bir aura yaratır. Koku açıldıkça, yasemin, mimoza, gül ve ilang-ilang gibi büyüleyici bir çiçek buketi, floral bir zarafetle havayı doldurur, zarafet ve sofistike bir his uyandırır. Son olarak, opoponaks, paçuli, tonka fasulyesi, vanilya, vetiver ve beyaz miskin sıcak ve kucaklayıcı baz notları, rahatlatıcı ve kalıcı bir bitiş sağlar, ardınızda süregelen unutulmaz bir iz bırakır. Prime Try Me, her püskürtmede sizi içsel güzellikle kucaklamaya davet eden bir keşif yolculuğunuzda size eşlik etsin.