Gösterilen sonuç sayısı: 4

Give Me – Deodorant

135.00 Inc KDV
Mutlulukla sunuyoruz: LELAS'ın "GIVE ME" Deodorant'ı! Bu özel 150 ml erkek deodorantı, LELAS'ın Vücut Koleksiyonu'nun ayrıcalıklı bir parçasıdır. Enerjik ve büyüleyici bir kokuyla gün boyu tazelik ve özgüvenin keyfini çıkarın

Give Me – Eau de Parfüm

295.00 Inc KDV
Prime Give Me'nin karşı konulmaz cazibesinin tadını çıkarın, tazelik ve tatlılık karışımıyla çekici bir koku. Önde gelen, canlı limon ve ferahlatıcı su notları, canlı enerjileriyle ruhunuzu canlandırır. Koku geliştikçe, narin gül kokusu şekerin tatlılığıyla birleşir, ruhu şenlendiren büyüleyici bir buket oluşturur. Son olarak, vanilyanın sıcak kucaklaması, şekerin hafif tatlılığı, beyaz miskusun huzur veren dokunuşu ve sedirin temel odunsu esansı, kalıcı bir iz bırakarak kokunun yolculuğunu tamamlar. Prime Give Me'nin çekici kucaklamasında kendinizi bulun ve batışın keyfini çıkarın.

Grown Up – Duş Jeli

235.00 Inc KDV
GROWN UP Duş Jeli 250 ML ile duş deneyiminizi yükseltin. Kadınlar için tasarlanan bu jel, sizi hoş notalarla sarmalar. GROWN UP Eau de Parfüm 55 ML ile tamamlayın.

Grown Up – Eau De Parfüm

295.00 Inc KDV
GROWN UP Eau De Parfum ile sofistike bir zarafeti yükseltin. Çilek, Ahududu, Böğürtlen, Yasmin, Misk, Vanilya, Cashmeran, Paçuli uyum içinde birleşiyor.