Gösterilen sonuç sayısı: 7

Deniz – Eau de Parfüm

270.00 KDV Dahil
DENIZ is a spicy, floral, and woody men’s fragrance that reflects the freshness and power of the sea. It is part of LELAS’ PRIME collection. 55 ml.

Fan For Her – Eau de Parfüm

270.00 KDV Dahil
Tanıtıyoruz: LELAS markasının eşsiz bir erkek parfümü olan "Fan For Her." Prime Parfümler Koleksiyonu'nun bir parçası olan bu 55 ml'lik şişe, büyüleyici bir koku yolculuğunu temsil ediyor.

Fancy Fance – Deodorant

115.00 KDV Dahil
LELAS'ın Fancy Fance Deodorant ile bakımı yükseltin. Karton, adaçayı ve vanilya notalarıyla kalıcı tazelik ve zarafet.

Friendly – Eau De Parfüm

270.00 KDV Dahil
LELAS’ FRIENDLY Eau De Parfum - erkekler için canlandırıcı narenciye ile sıcak maskülenliği birleştiren büyüleyici 55 ML karışım. Her durum için unutulmaz öz.

Love Code -Eau De Parfüm

270.00 KDV Dahil
LELAS’ LOVE CODE Eau De Parfum’u tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz - erkekler için 55 ML’lik bir karışım, baharatlı cazibeyi maskülen sıcaklıkla sorunsuz bir şekilde birleştirir. Her durum için unutulmaz öz

Qaysar – Eau De Parfüm

270.00 KDV Dahil
QAYSAR Eau De Parfum 55 ML, LELAS’ın PRIME koleksiyonundan erkekler için tasarlanmıştır. Taze, sofistike ve maskülen kokularıyla kendine güvenli ve güçlü hissettirir. Her spreyde gerçek bir imparator gibi hissedeceksiniz.

So Elegant – Eau De Parfüm

270.00 KDV Dahil
"SO ELEGANT Eau De Parfum: PRIME koleksiyonundan özel, ferahlatıcı ve kalıcı. Erkekler için tarzın ifadesi, günlük enerji ve çekicilik."