Gösterilen sonuç sayısı: 5

Follow The Scent – Eau de Parfüm

295.00 Inc KDV
Elevate allure with LELAS' FOLLOW THE SCENT Eau De Parfum. Agarwood, Floral Notes, and Vanilla symphony for captivating elegance.

Georgia – Eau De Parfüm

295.00 Inc KDV
Zarafeti kucaklayın. GEORGIA Eau De Parfum ile Red Berries, Peony ve Mısır Yasemini notaları büyüleyici ve kadınsı bir koku yaratıyor.

Rominda – Eau de Parfüm

295.00 Inc KDV
Prime Rominda'nın büyüleyici cazibesinin tadını çıkarın, zarafeti ve çekiciliği yansıtan bir koku. Bergamot, mandalina ve pembe biberin canlandırıcı karışımıyla oluşturulan üst notalardaki canlı ve ferah açılışla olfaktif yolculuğunuza başlayın. Koku geliştikçe, kalpteki narin çiçek esansıyla tatlı, sarhoş edici gardenya kokusunun birleşimini kucaklayarak, ilkbaharda açan bir bahçenin imgelerini canlandırın. Son olarak, vanilya, sandal ağacı, beyaz misk ve pamuk şekerinin alt notalarının sizi sıcak, rahatlatıcı bir kucaklamayla sarmasına izin verin, zarafet ve çekicilik izlenimini bırakın. İçsel güzelliğinizi Prime Rominda ile kucaklayın.

Yanur – Eau de Parfüm

295.00 Inc KDV
Prime Yanur 55 ML ile zarafetin doruğunu yaşayın. Armut ve Bergamot'un üst notalarıyla başlayarak, çiçek notaları ve derinin etkileyici karışımıyla devam eden bu koku, sofistike ve cazibenin bir simgesidir. Vanilya, Vetiver, Amber ve Musk'ın temel notaları ortaya çıktığında, zamanın eskitemediği bir çekicilik ve baştan çıkarma izlenimi bırakırlar.

Yours Charm – Eau De Parfüm

295.00 Inc KDV
Cazibeyi kucaklayın. YOURS CHARM Eau De Parfum ile Blueberry, Cashmere Wood ve Amber notaları büyüleyici ve cinsiyetsiz bir koku yaratıyor.