Not: Tüm değiştirme veya geri ödemeler, yalnızca malların orijinal durumunda olması ve değiştirilmemesi veya kullanılmaması durumunda geçerlidir.

Teslim aldığınız üründen memnun kalmadığınız ve kargo sürecinde üründe bir kusur oluştuğunda ya da fabrika talebi ya da kusurundan farklı bir ürün aldığınız için değiştirmek ya da bedelinin iade edilmesini istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey; yapmanız gereken müşteri hizmetleri numarasından bizimle iletişime geçmek, size sonuna kadar hizmet edeceğiz.

Siparişin tamamını veya bir kısmını değiştirmek istiyorsanız:

Siparişinizin ulaştığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde müşteri hizmetleri numarasını arayıp değişim siparişini kaydederek, değiştirmek istediğiniz ürünleri ve almak istediğiniz yeni ürünleri bildirerek size ve çalışanlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyarız. sonuna kadar sana hizmet ediyorum.

Not: Yeni ve değiştirilen ürünlerin kargo bedelinin müşteriye ait olacağını göz önünde bulundurarak lütfen teslimat numarasının teslimat bağlantısını saklayın.

Siparişin tamamını veya bir kısmını iade etmek istiyorsanız:

Siparişinizin teslim alındığı tarihten itibaren 7 gün içerisinde müşteri hizmetleri numarasını arayıp iade talebinizi kaydederek, iade etmek istediğiniz ürünleri bildirip iadesini sağlayarak size hizmet vermekten mutluluk duyarız ve çalışanlarımız size en iyi hizmeti verecektir. son. İade ettiğiniz ürünün teslimi için kargo firmasının en yakın şubesine yönlendirileceksiniz. Ürün teslimatı ve iade talebinin onaylanmasının ardından çalışanlarımız sizinle iletişime geçerek iade ürünün teslim alınma yöntemini belirleyecektir.

Not: Yeni ve değiştirilen ürünlerin kargo bedelinin müşteriye ait olacağını göz önünde bulundurarak lütfen teslimat numarasının teslimat bağlantısını saklayın.

İade talebi onaylandıktan sonra, iade edilen ürünün değeri, ürünle aynı değerde bir kuponla iade edilebilir ve ücretsiz hediye olarak, şirketin online mağazasından istediğiniz zaman satın almak için kullanabilirsiniz. bir yıl.

Veya ürünün değerini nakit olarak hesabınıza aktarmak için hesap numaranızı bize verdikten sonra, iade edilen ürünün değerini banka havalesi yoluyla nakit olarak alabilirsiniz.